
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 780 pF |
| Voltage Rating (DC) | 385 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Voltage Rating (AC) | 300 V |
| Packaging | Bulk |
| Clamping Voltage | 775 V |
| Varistor Voltage | 470 V |
| Surge Energy Rating | 250 J |
| Peak Surge Current | 10 kA |
| RoHS | Compliant |
Stock: 10
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11318
Ext.Price$0.11318
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11318 | $0.11318 |
| 10 | $0.11059 | $1.10590 |
| 50 | $0.10937 | $5.46850 |
| 100 | $0.10816 | $10.81600 |
